Sprejem novih ministrantov

Objavljeno Četrtek, 04 April 2013

Na veliki četrtek, dne 28.3.2013, so se nam pridružili novi ministranti. Med ministrante so prišli: Blaž Kričaj, Benjamin Kušar, Ana Ošlak, Aleš Pogladič, Marija Pogladič, Nastja Pogladič ter Tomaž Založnik. Komaj so čakali, da se nam pridružijo in sedaj ko so se nam pridružili, lahko aktivno sodelujejo pri bogoslužju. Najprej je vsak boter od novega člana predstavil novega ministranta, nato je gospod p. Lojze Cvikl blagoslovil obleke, v katere so se nato preoblekli ministranti. Ko so to storili, je gospod p. Lojze Cvikl vsakemu okrog vratu dal križ ter ministrantsko knjižico za spomin na ta dogodek. Sedaj nas je že 18, kar je do sedaj največje število ministrantov in vsa pohvala gre gospodu p. Lojzetu Cviklu, ker nas zna tako dobro povezati. Če se še kdo hoče pridružit, lahko pride kadar koli.